Teamcompetitie vrijdag
Libre · 2026-2027 · Bezig
Om de week op vrijdag. Thuisteam zorgt voor de tellers.
Stand
Teamstand
| # | Team | Gesp. | W-G-V | Wedstrijdpunten | Partijpunten | Tegen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | De Keuen | 3 | 2-1-0 | 5 | 13 | 5 |
| 2 | Drie Ballen | 3 | 2-0-1 | 4 | 10 | 8 |
| 3 | Het Krijtje | 3 | 1-0-2 | 2 | 8 | 10 |
| 4 | De Bandstoters | 3 | 0-1-2 | 1 | 5 | 13 |
Een teamwedstrijd is gewonnen door het team met de meeste partijpunten. Bij gelijke wedstrijdpunten tellen de partijpunten. Wedstrijdpunten tellen pas als alle partijen van een wedstrijd zijn gespeeld.
Spelers
Hoogste serie
Henk Bakker
24
Beste moyenne t.o.v. eigen moyenne
Ad van Vliet
116,6%
Kortste partij
Jan de Vries
20 beurten
- 1 Ad van Vliet 3 gesp. · 2-1-0 · moy. 0,909 · HS 5 5 punten
- 2 Jan de Vries 3 gesp. · 2-0-1 · moy. 3,524 · HS 12 4 punten
- 3 Gerda van Leeuwen 3 gesp. · 2-0-1 · moy. 1,197 · HS 6 4 punten
- 4 Annie de Boer 3 gesp. · 2-0-1 · moy. 1,514 · HS 7 4 punten
- 5 Henk Bakker 3 gesp. · 2-0-1 · moy. 4,060 · HS 24 4 punten
- 6 Afgeschermde speler 3 gesp. · 2-0-1 · moy. 0,500 · HS 3 4 punten
- 7 Theo Meijer 3 gesp. · 1-0-2 · moy. 1,284 · HS 6 2 punten
- 8 Gerrit van Dijk 3 gesp. · 1-0-2 · moy. 3,493 · HS 12 2 punten
- 9 Afgeschermde speler 3 gesp. · 1-0-2 · moy. 0,843 · HS 5 2 punten
- 10 Johan de Groot 3 gesp. · 1-0-2 · moy. 2,812 · HS 18 2 punten
- 11 Bert Hendriks 3 gesp. · 1-0-2 · moy. 1,191 · HS 6 2 punten
- 12 Dinie Brouwer 3 gesp. · 0-1-2 · moy. 0,472 · HS 3 1 punten
- 13 Klaas Dekker 0 gesp. · 0-0-0 0 punten
| # | Speler | Gesp. | W-R-V | Punten | Car. | Beurten | Moy. | Moy.% | HS | KP |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ad van Vliet te maken 20 | 3 | 2-1-0 | 5 | 60 | 66 | 0,909 | 116,6% | 5 | 22 |
| 2 | Jan de Vries te maken 78 | 3 | 2-0-1 | 4 | 222 | 63 | 3,524 | 112,9% | 12 | 20 |
| 3 | Gerda van Leeuwen te maken 29 | 3 | 2-0-1 | 4 | 79 | 66 | 1,197 | 105,0% | 6 | 20 |
| 4 | Annie de Boer te maken 38 | 3 | 2-0-1 | 4 | 109 | 72 | 1,514 | 99,6% | 7 | 20 |
| 5 | Henk Bakker te maken 106 | 3 | 2-0-1 | 4 | 272 | 67 | 4,060 | 95,5% | 24 | 22 |
| 6 | Afgeschermde speler te maken 14 | 3 | 2-0-1 | 4 | 38 | 76 | 0,500 | 90,9% | 3 | 26 |
| 7 | Theo Meijer te maken 35 | 3 | 1-0-2 | 2 | 95 | 74 | 1,284 | 92,4% | 6 | 27 |
| 8 | Gerrit van Dijk te maken 95 | 3 | 1-0-2 | 2 | 234 | 67 | 3,493 | 91,7% | 12 | 23 |
| 9 | Afgeschermde speler te maken 22 | 3 | 1-0-2 | 2 | 59 | 70 | 0,843 | 98,0% | 5 | 22 |
| 10 | Johan de Groot te maken 72 | 3 | 1-0-2 | 2 | 194 | 69 | 2,812 | 97,6% | 18 | 21 |
| 11 | Bert Hendriks te maken 31 | 3 | 1-0-2 | 2 | 81 | 68 | 1,191 | 95,3% | 6 | 21 |
| 12 | Dinie Brouwer te maken 12 | 3 | 0-1-2 | 1 | 34 | 72 | 0,472 | 100,5% | 3 | – |
| 13 | Klaas Dekker te maken 15 | 0 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | – | – | – | – |
Uitleg bij de stand
- Gesp.
- Aantal gespeelde partijen
- W-R-V
- Gewonnen, remise en verloren partijen
- Car.
- Totaal gemaakte caramboles (of punten)
- Moy.
- Gespeelde moyenne: caramboles gedeeld door beurten
- Moy.%
- Gespeelde moyenne in verhouding tot de eigen moyenne. Boven de 100% speelt iemand beter dan zijn moyenne.
- HS
- Hoogste serie: de meeste caramboles in één beurt
- KP
- Kortste partij: het kleinste aantal beurten waarin iemand een partij won
Bij gelijke punten beslist achtereenvolgens: onderling resultaat, daarna hoogste moyenne in verhouding tot de eigen moyenne, daarna hoogste serie. Reglementaire uitslagen tellen alleen mee voor de punten.